דף הבית >> טיפולי פנים יסודיים וטבעיים >> אימון שרירי הפנים
  
תוכנית לתרגול וחיזוק שרירי הפנים

את שרירי הפנים שלנו מחזיקים 57 שרירים ,שבדיוק כמו שאר שרירי הגוף, נחלשים במהלך חיינו בשל שימוש מופחת. הדבר יכול לגרום לבעיות תפקוד של ממש כמו צניחת עפעפיים שמקשה על הראיה או החלשות שרירי הלשון שמקשה על הדיבור, אבל בעידן האסתטי הנוכחי, הבעיה היא בעיקר בעיה אסתטית של מראה מבוגר.
הרבה נשים (וגם גברים לאחרונה) "פותרות" את הבעיה בניתוחים פלסטיים, הזרקות בוטוקס ומילוי חריצים בחומצה היאלורונית אולם מעט (מידי) מכירות שיטה חלופית: לא יקרה, לא כואבת, פשוטה ובעיקר : שומרת על מראה צעיר , לא מלאכותי או מנותח. יתרון נוסף  לשיטה הוא שיפור מצב קיים כמו סנטר כפול, עפעפיים שצנחו, חריצים שנחרטו!
מחקרים פיזיולוגים בשרירי גוף האדם מראים שאימון שרירי הגוף מביא לזרימת דם מוגברת לאזור, חיבור מסת השריר לעור ע"י יצירת נימי דם חדשים ובניית קולגן ואלסטין להבדיל מפירוקם במידה ואין פעילות. תופעה פיזיולוגית זו תקפה הן לשרירי הפנים והן לשרירי הגוף.

באינטרנט תוכלו למצוא סרטונים שמראים תרגילים שונים לאימון שרירי הפנים וגם לרכוש דיסקים עם הנחיות לכך. בדקתי את כל השיטות שנלמדות כיום וכולן פסולות. בכולן יש הפעלה עודפת של המימיקה ובכך החמרת החריצים בפנים, על אף החיזוק של השרירים.

בשיטה שפיתחתי, מחזקים את שרירי הפנים בצורה מושלמת בלי לקמט את הפנים.

השיטה אפקטיבית מאוד וקלה לביצוע. כל מה שנדרש ממך הוא להתמיד יום יום בחצי שנה הראשונה ואחכ לסרוגין יום כן ויום לא.

בתאום פגישה אישית, בת שעה בגדרה ובמחיר של 250 ש"ח ,חד פעמיים, אלמד אותך שיטה זו ואצייד אותך בעלון הנחיות נוח לשימוש. את השיטה אני מלמדת גם בקבוצות עד 2-10 אנשים במחיר של 150 ש"ח לאדם. 

פני אלי עוד היום לתיאום פגישה 050-5705599 או צרי קשר

 
  שימו לב- דרך קלה לבדוק אם מוצר באמת טבעי ולא בערך: אם יש מים מכל סוג או ג'ל מכל סוג ברשימת הרכיבים של הקרם שלכם-הוא מכיל חומר משמר גם אם נרשם אחרת. מים הכרחיים לכל החיים- גם לחיידקים ופטריות. הקרמים של "עדין זה טבעי" לא מכילים מים בתוכם אלא בנפרד מהם.
 
כל הזכויות שמורות לעופרה דה לנגן   © 
 
לייבסיטי - בניית אתרים