עדין זה טבעי
שיטת הקוסמטיקה החדשה
מאז 2007
מוצרי קוסמטיקה ייעודיים

שילוב מנצח של מדע, ניסיון 
מעשי,
איכות ללא פשרות ואידאולוגיה טבעיתטלפון:  עופרה 050-5705599 גדרה , תל אביב 


הבהרת כתמי עור בעזרת הידרוקינון Hydroquinone
(לא לנשים בהריון, מניקות או שמתכנננות כניסה להריון)

 הידרוקינון הוא מדכא חזק של ייצור המלנין  – מבהיר את כתמי העור. ההידרוקינון נקשר לחלק מהאנזימים שמייצרים מלנין ומנטרל אותם. 
הידרוקינון איננו מלבין את העור, הוא רק מפריע ליצירת פיגמנטציה באזורי העור מהם מיוצר מלנין בעודף. לאחר שימוש יומיומי של מספר חודשים, תאי העור עם עודף תאי מלנין נושרים באופן טבעי ומתחלפים בתאי עור המכילים פחות תאי מלנין כהים. 


חברות הקוסמטיקה בארץ אינן רשאית יותר לשלב בתוך קרמים הידרוקינון שהוא החומר היחידי שהמדע מכיר ביכולת הבהרת הכתמים שלו.

רק רופא עור יכול כיום לרשום קרם המכיל הידרוקינון וטוב שכך. רק רופא יכול להחליט מה המינון המתאים של הידרוקינון בקרם. ישנם רופאים שלא רושמים אותו כחומר מבהיר בגלל מחקרים הקושרים אותו לסרטן.  עדיין, העדויות המחקריות לא מובהקות והניסויים או התצפיות שנערכו היו די מוגבלים. הסיכונים שנמצאו קשורים לחשיפה מוגברת בבליעה או נשימה אצל אנשים שעבדו עם החומר, בבליעה/ הזרקה בניסויים על בע"ח ובכל מקרה במעבדה ולא במריחה על עור אנושי מחוץ למעבדה.

ממה שראיתי אצלי בקליניקה, חמרים מבהירים אחרים בקרמים קוסמטים אינם מבהירים ממש ובתעשיית הקוסמטיקה, שטיפולי הבהרה היוו אצלן מקור הכנסה מעולה, לא וויתרו ובעשרים השנים האחרונות יותר ויותר חברות, במיוחד כאלו המכנות את עצמן (שלא בצדק)  "קוסמטיקה רפואית / פרא- רפואית מציעות טיפולי הבהרה, שהמרכיב הפעיל בהם הן חומצות אלפא הידרוקסיות בריכוזים שונים. ברוב המקרים, הטיפולים האלו יגרמו בסופו של דבר להתכהות חזקה של הכתם הקיים. ממה שראיתי אצלי בקליניקה: נשים שעברו (לא אצלי ) טיפולי הבהרה כאלו,  גם אם בהתחלה הייתה הבהרה מסויימת בכתם, בסופו של דבר כשהן נחשפו לשמש ללא הגנה חזקה (וקשה להתחמק לעד מחשיפה אליה)  - הכתם חזר עם תוספת גוון!!! במיוחד רואים את זה אצל נשים בעלות עור בגוון צהבהב בהיר ומעלה.

אם הכתם מאוד מפריע לך ואת מחליטה להבהיר אותו, עשי זאת בבת בקפדנות, לפי ההנחיות, לתקופה של חצי שנה בחורף ואל תמשכי את ההבהרה לתקופה ארוכה ולא מחייבת.  כך תקטיני למינימום את תקופה החשיפה לחומר השנוי במחלוקת. זכרי שאם תחשפי לשמש ללא הגנה, גם שנים אחרי ההבהרה, הכתם יחזור, כי אזור הכתם יישאר תמיד רגיש להתכהות.
רופא עור ירשום לך מרשם קליגמן: בקשי אותו ללא חומצות וחומרים מקלפים ופני אלי ליעוץ והנחיות. (050-5705599)


 
 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
  שימו לב- דרך קלה לבדוק אם מוצר באמת טבעי ולא בערך: אם יש מים מכל סוג או ג'ל מכל סוג ברשימת הרכיבים של הקרם שלכם-הוא מכיל חומר משמר גם אם נרשם אחרת. מים הכרחיים לכל החיים- גם לחיידקים ופטריות. הקרמים של "עדין זה טבעי" לא מכילים מים בתוכם אלא בנפרד מהם.
 
כל הזכויות שמורות לעופרה דה לנגן   © 
 
לייבסיטי - בניית אתרים