עדין זה טבעי
שיטת הקוסמטיקה החדשה
מאז 2007
מוצרי קוסמטיקה יעודיים

שילוב מנצח של מדע, ניסיון 
מעשי,
איכות ללא פשרות ואידיאולוגיה טבעיתטלפון:  עופרה 050-5705599 גדרה   


דף הבית >> טיפולי פנים יסודיים אך טבעיים
    
טיפולי פנים טבעיים בגדרה 
           
עופרה דה לנגן        
לתיאום תור: 050-5705599  או במייל


קליניקת"עדין זה טבעי" הוקמה  על ידי ב 2007. כשבחרתי את השם לעסק שלי בתחילת דרכי, לא שיערתי עד כמה יהיה הוא מדוייק לשיטת הטיפול שפיתחתי בהמשך. שיטת "עדין זה טבעי": הקוסמטיקה החדשה שמחליפה את הקוסמטיקה הישנה שאכזבה, פותחה על ידי במהלך שנות עבודתי הראשונות: תוך כדי קריאה רבה וטיפול בלקוחות הקליניקה, גיליתי עולם של כזבים ושטויות בשיטות הקוסמטיקה הישנות וגם בהמלצות של רופאי עור מוסמכים.
באתר "באופן טבעי" פתחתי בשם עפרה_עדין בלוג יעוץ "עיצות לטיפוח טבעי" והעיצות החדשות שנתתי אז, כבר הפכו לשיגרה אצל נשים שדוגלות בטיפוח טבעי ככל האפשר.
הקליניקה לטיפולי פנים נמצאת בגדרה, בבית פרטי עם יחידה נפרדת וכניסה פרטית. קל להגיע והחניה בחינם. במקום אווירה קסומה ושלווה, הקליניקה נקיה מאוד וסטרילית.

לקוחות קבועות מאזור השרון, תל אביב וירושלים מגיעות אלי בקלות רבה. עלות הטיפול, החומרים וקלות החניה עושות את המרחק לזניח. 
חשוב לי מאוד שלקוחותי לא ירגישו שהן צריכות "לשבור חסכון" כדי לטפל בעצמן ולכן אני מקפידה על מחירים שפויים. 
עלויות טיפול פנים:
60-75 דקות 250 ש"ח בד"כ אם אין בעיות מיוחדות טיפול אורך עד 75 דקות.
כל רבע שעה נוספת עולה 50 ש"ח.

יעוץ חד פעמי לפיתרון בעיות עור עולה 250 ש"ח. היעוץ מקיף ומעמיק. במידה והיעוץ מלווה בטיפול פנים, עלותו 150 ש"ח. היעוץ אפשרי גם טלפונית. 


טיפול פנים טבעי בקליניקה שלי בגדרה כוללים לפי הסדר: 
1. ניקוי והנעת הדם לכיוון פני העור ע"י מכשיר פילינג יהלום משוכלל. המכשיר עובד על ידי פעולת וואקום עדינה ומבוקרת (עצמה ניתנת לשינוי). שפשוף העור ע"י המכשיר עדין מאוד, למרות שמו. תפקידו העיקרי הוא ניקוי קומודונים ללא כאב ועיסוי ע"י יניקה. העור המתקבל לאחר הטיפול חלק יותר והדם שהונע לכיוון פני העור מביא עמו חמרי הזנה וריפוי ברמה גבוהה מהרגיל.
2. התפחת העור ע"י מכשיר אדים "וואפוזון" שמתאפיין ביצירת חלקיקי מים מיקרוסקופים נעימים. תוך כדי אני מעסה ומחדירה חמאות הזנה טבעיות לפעולת ריכוך, התפחה והזנה אופטימליות. אני לא משתמשת בג'ל התפחה כימי.
3. ניקוי עמוק. בעדינות מרבית בהדרגה. אין שימוש במחטאים אלכוהוליים על הפנים אלא רק בחמרי חיטוי 100% טבעיים מתמציות צמחיות
4. הרגעת העור ע"י משחות טבעיות
5. לנשים בלבד- פינוק !!! החלק שהכי שווה לחכות לו, כך אומרות כולן...


סדנאות לאימון שרירי הפנים: אישיות או בין 5-10 נשים וגברים בכל הגילאים, נפגשים כדי ללמוד איך מאמנים את שרירי הפנים כדי למנוע צניחה בגיל מבוגר יותר או להרים צניחה קיימת. מחליף צורך בניתוחים פלסטים ומילויים ומונע קמטים. לפרטים יש לפנות בצור קשר

ליצירת קשר טלפוני אפשר להתקשר או לסמס 050-5705599 

קשה למצוא קוסמטיקאית שלא תיישם על עורכם את מלוא השכלתה בתחום הפילינגים.
כותבת שורות אלו אינה דוגלת בשיטת הקילוף לשם ריפוי. ע"י קילוף מחלישים את קו ההגנה הראשון שיש לעור נגד פאתוגנים. למעשה, בפעולת תקליף או פילינג ממיסים את "גדר הגבול" של העור נגד פלישה וחדירה של חיידקים או חמרים חריפים. 
נזק נוסף שנעשה לרוב הוא ייבוש נקבוביות החלב, שמטרתן האמיתית היא לשמן את העור ולהגן עליו. ייבוש זה פוגע גם ביכולת הריפוי של העור והפרשת המוגלה החוצה וגם באיכות העור בגיל מבוגר יותר. הבהרת כתמים: קל לקנות חמרים שיבהירו את עורך, קשה יותר לעשות זאת ללא
גרימת נזק ממשי לעורך וחזרת כתמי העור בחשיפה הראשונה לשמש.
במיוחד בשבילך- ערכה מושלמת לכמה חדשי טיפול
וכל מה שנדרש ממך זו מחויבות והתמדה. ישנה חובת אבחון בפגישה בקליניקה.


שיטה למתיחת פנים טבעית: חיזוק שרירי הפנים.

אפילציה: הסרת שיער לתמיד

 
 
 
אימון שרירי הפנים
סדנת חובה לכל מי שרוצה לשמור על עור פנים מתוח, קו לסת חד וברור גם בגיל מבוגר. לנצח את סימני הזמן בעזרת תרגול יומי פשוט. ללא ניתוח ובעלות אפסית.

לחץ כאן לפרטים נוספים

הסרת שיער לתמיד

לחץ כאן לפרטים נוספים

 
  שימו לב- דרך קלה לבדוק אם מוצר באמת טבעי ולא בערך: אם יש מים מכל סוג או ג'ל מכל סוג ברשימת הרכיבים של הקרם שלכם-הוא מכיל חומר משמר גם אם נרשם אחרת. מים הכרחיים לכל החיים- גם לחיידקים ופטריות. הקרמים של "עדין זה טבעי" לא מכילים מים בתוכם אלא בנפרד מהם.
 
כל הזכויות שמורות לעופרה דה לנגן   © 
 
לייבסיטי - בניית אתרים