עדין זה טבעי
שיטת הקוסמטיקה החדשה
מאז 2007
מוצרי קוסמטיקה יעודיים

שילוב מנצח של מדע, ניסיון 
מעשי,
איכות ללא פשרות ואידיאולוגיה טבעיתטלפון:  עופרה 050-5705599 גדרה   


בעיות עור, שיער וקרקפת

אקנה עקשני, רוזיציאה, סבוריאה, חררה עורית, עור יבש מאוד, נשירת שיער, קשקשת, גרד, צריבה בעיניים, אלרגיה, אטופיק דרמטיטיס...


התקופה המודרנית מאופיינת לא רק במחלות קשות שלא היו מוכרות בתקופות "פרימטיביות" אלא גם בבעיות עור קשות וטורדניות. כמו המחלות כך גם בעיות העור מופיעות יותר ויותר בגילאים צעירים, אפילו אצל תינוקות.
היה אפשר לתאר שבחברה כל כך מתקדמת מבחינה מדעית, עם שפע מוצרי קוסמטיקה, משחות רפואיות וכדורים לבליעה לא נסבול מכל כך הרבה בעיות עור...
שנים רבות שאני חוקרת את בעיות העור של לקוחותי. הרבה מלקוחותי הגיעו אלי אחרי הרבה שנות סבל וחיפושים אחרי פתרונות שונים ויקרים. קוסמטיקה זה מקצוע כביכול שטחי, אבל מסתבר לי לאחר הרבה שנות עבודה והתנסות, שהמקצוע "הקליל" שבחרתי שימש לי כמנוע להבנת דברים לעומקם. הצלחתי לחדור אל מתחת לעור ולהבין כמה עקרונות חשובים. בכל הנוגע לבעיות עור אפשר לשנות את הפתגם הידוע ל:
הסתכל בקנקן כי הוא מעיד על מה שיש בו. קנקן במקרה הזה=עור.


העור והשיער, לעיתים גם ציפרניים מגיבים ראשונים להתחלה של בעיות בריאותיות. הם הכי פחות "חשובים" להישרדות מערכות חיוניות בגוף. הם גם אחרונים להירפא- ישום מלא של כל עצותי יביא לריפוי העור אחרי כחצי שנה עד שנה, אולם השיפור מורגש מידית.

בלב שלם אני יכולה לכנות אתכם, הסובלים מבעיה עורית כל שהיא : אתם ברי- מזל!
נשמע מטורף? זה לא: אתם ברי מזל בגלל שהעור שלהם מספיק רגיש כדי שיתחיל לסבול ולהגיב סימפטומלית למוצרי קוסמטיקה מזיקים או לחוסר איזון גופני.

ב- 10 השנים האחרונות העמקתי בנושא יותר מכל איש מקצוע או רופא שאני מכירה. אני לא יכולה להצטנע בנושא מכיוון שבאמת לא נתקלתי באדם שהעמיק כמוני בקשר בין הגוף - לעורו. ברוב במקרים הצלחתי לאבחן את הסיבה לבעיה וגם למצוא פתרונות כדוגמת מוצרי קוסמטיקה חלופיים או הדרכה לשינוי.
השילוב של: תשוקה אמיתית לסייע, לימודים אקדמאים, לימודי קוסמטיקה, עור אלרגי משל עצמי עד שריפאתי אותו בגיל 38, ניסיון מעשי על מאות לקוחות, אופי חקרני מגובה בהיגיון בריא ויכולת מציאת פתרונות מחוץ לקופסא הביאו אותי לנקודה שהיום -אני יכולה לסייע לכם ביעוץ מלא והדרכה וגם לא להתבייש להתפרנס מהידע שלי ומהמוצרים שפיתחתי, שהם כולם טבעיים ולא מזיקים.
במידה ותירתמו לשינו ותיישמו את עצותי, תזכו לא רק בעור בריא וחזק אלא גם בבריאות גופנית.
מה שטוב לעור טוב לגוף ומה שטוב לגוף טוב לעור.


מחירים:
* יעוץ בגדרה או יעוץ טלפוני עולה 250ש"ח. להזמנת יעוץ 
הקליקו כאן. בנוסף ליעוץ אני מלווה אתכם גם אחרי פגישת/ שיחת היעוץ לשאלות נוספות ללא תשלום נוסף.
* יעוץ שמגיע בנוסף לטיפול פנים עולה 150 ש"ח.
 
 
  שימו לב- דרך קלה לבדוק אם מוצר באמת טבעי ולא בערך: אם יש מים מכל סוג או ג'ל מכל סוג ברשימת הרכיבים של הקרם שלכם-הוא מכיל חומר משמר גם אם נרשם אחרת. מים הכרחיים לכל החיים- גם לחיידקים ופטריות. הקרמים של "עדין זה טבעי" לא מכילים מים בתוכם אלא בנפרד מהם.
 
כל הזכויות שמורות לעופרה דה לנגן   © 
 
לייבסיטי - בניית אתרים