עדין זה טבעי
שיטת הקוסמטיקה החדשה
מאז 2007
מוצרי קוסמטיקה ייעודיים

שילוב מנצח של מדע, ניסיון 
מעשי,
איכות ללא פשרות ואידאולוגיה טבעיתטלפון:  עופרה 050-5705599 גדרה , תל אביב 


דף הבית >> טיפים לבריאות >> פטרת הציפורן- פיתרונות
פטרת הציפורן- פתרונות
 


הקדשתי לזה  קריאה ובעיקר -כל מיני טוקבקים ללא מטרות מסחריות, כדי לדלות אינפורמציה על מה שבאמת עוזר. הכינו תיק רחצה קטן עם כל מה שאתם צריכים ושיהיה תמיד אתכם בתיק.סיכמתי את כל האינפורמציה החשובה בכמה כללים:

1. יום יום יום יום: הכלל הכי חשוב בטיפול הוא התמדה. אתם יוצאים למלחמה מול אורגניזים עקשן ביותר, בעל יכולת הישרדות ענקית. אתם חייבים להיות עקשנים ממנו! מכיוון שבכל יום הציפורן גדלה, הציפורן החדשה נדבקת מהישנה וכך אין החלמה , צריך לדאוג שלפחות פעמיים ורצוי 3 , חומר קוטל פטריות ימרח על הציפורן הנגועה וסביבתה. כלומר, צריך לדאוג שבמשך 3-6 חודשים עד שהציפורן תתחלף, הציפורן החדשה לא תידבק.
2. קוטלי פטריות למיניהם: 
*שמן עץ התה (מקור מהימן. יש הרבה שמנים סינתטיים- אז תתייעצו לפני קניה). 
*אקונומיקה (כלור)- לשים בבקבוק עם טפטפת נוח לשימוש. או בעזרת מקלון ניקוי אוזניים.
*קוטלי פטריות מהרופא- לקחת מרשם ולרכוש

כל החומרים הנ"ל עוזרים  אבל הכי טוב זה לעשות "הדברה משולבת": 3 פעמים ביום, כל פעם חומר אחר. אפשר שמן עץ התה בלבד ,הוא חזק מספיק, אבל לא בטוח שהוא קוטל את כל סוגי הפטריות באותה מידה.

3.אוורור: צריך ללכת עם נעליים פתוחות. בחורף לאוורר בכל הזדמנות.
4. גזירה סטירילית: לגזור ציפורניים לתוך עיתון ולזרוק אחר כך. לחטא את המספריים והידיים לאחר מכן עם אלכוהול 70%.
5. עדיף לא למרוח לק: לק לא מפריע לחדירת שמן עץ התה אבל עלול להוות מחסום בפני חדירת קוטלי פטריות אחרים.
6. לא לשייף את הציפורן: לא כדאי לשייף את הציפורן כי מפזרים נבגים לאוויר. במילא הציפורן החולה לא תבריא. זה אולי יעזור לחדירת החומר פנימה אבל מצד שני לפטריה קל יותר לחדור לציפורן פגומה. 
7. תזונה דלת פחממות וסוכרים:  תזונה עשירה בסוכרים מחלישה את המערכת החיסונית ומזמינה אלינו מחלות וטפילים. לקריאה נוספת כאן.
8. אלמנט נפשי : בכמה אתרים של מרפאים אלטרנטיבים דובר על כך, שאנשים עם פטריה בציפורני הרגליים (פטריה היא פרזיט),מאפשרים התנהגות פרזיטית של אחרים בחייהם.
תמיד טוב להרהר בזה...

 
  שימו לב- דרך קלה לבדוק אם מוצר באמת טבעי ולא בערך: אם יש מים מכל סוג או ג'ל מכל סוג ברשימת הרכיבים של הקרם שלכם-הוא מכיל חומר משמר גם אם נרשם אחרת. מים הכרחיים לכל החיים- גם לחיידקים ופטריות. הקרמים של "עדין זה טבעי" לא מכילים מים בתוכם אלא בנפרד מהם.
 
כל הזכויות שמורות לעופרה דה לנגן   © 
 
לייבסיטי - בניית אתרים