עדין זה טבעי
שיטת הקוסמטיקה החדשה
מאז 2007
מוצרי קוסמטיקה ייעודיים

שילוב מנצח של מדע, ניסיון 
מעשי,
איכות ללא פשרות ואידאולוגיה טבעיתטלפון:  עופרה 050-5705599 גדרה , תל אביב 


דף הבית >> טיפוח עור הפנים (מאמרים) >> חפיפה טבעית
חפיפת שיער בשיטה האיוורדית 

האם שאלתם פעם את עצמכם כיצד נשות הודו מגדלות שיער ארוך ומלא שמלווה אותן עד זיקנה?
גם אני שאלתי את עצמי וכהרגלי, כשמשהו מעניין או מטריד אותי - אני לא מרפה עד שאני שמוצאת תשובות.
יום אחד שוחחתי עם המטפלת של אמי  (ז"ל), וניסיתי לדלות ממנה פרטים על שיטות חפיפה הודיות  עתיקות, שהיו עוד לפני שהגיע להודו המוצר המערבי שאנחנו מכירים כ"שמפו" .זה לא היה קשה, כי מסתבר שסבתה, שעדיין חיה (עם כל השיער על ראשה ומגיע מעבר למותניה, ולדבריה גם לא ממש האפיר), משתמשת בתערובת מופלאה של צמחים מיובשים כתושים שאיתם היא חופפת כל ימיה.
מכאן התחיל אצלי מסע גישושים באינטרנט אחר התערובת המופלאה, כשבידי כמה שמות צמחים לא מוכרים.
קניתי תערובות חפיפה (כמו MEERA שפופולרית מאוד בהודו), אבל מרחרוח ראשוני היה ברור לי שהכניסו אליהן גם סוג של אבקת סבון זול... ברכישה אחרת קיבלתי תערובת צמחים גרוסות עבה מידי, שהיה קשה לשטוף אותן מהראש...
לאט לאט הבנתי ממה מורכבת התערובת המקורית האוטנטית של נשות הודו הקשישות, והתחלתי לקנות ישירות מהודו את הצמחים השונים, כשבראשן ה SHIKAKI. במשך כשנתיים ניסיתי על עצמי מינונים שונים של הצמחים בתערובת וניסיתי לבדוק שיטת חפיפה שונה מהמקורית, כיוון שבשיטה ההודית- מכינים מעין משחה סמיכה ומורחים על הקרקפת (למי שמכירה- זו אותה שיטה שבה צובעים את השיער בחינה). קשה לדמיין בכלל חפיפה כזו, כמה פעמים בשבוע.

בסופו של דבר מצאתי את הדרך הכי מוצלחת ומהירה לחפיפה צמחית שכזו: מהילה במים רותחים, הוספת מים קרים עד לטמפרטורה נעימה ועיסוי הקרקפת עם התערובת. אין קצף, אין ריחות בישום אבל יש קרקפת בריאה שמצמיחה שיער בריא יותר.(הוראות מדויקות תקבלו עם המשלוח)

אלו שלושת הגדולים (שאליהם התווספו עוד כמה מעולים ומרגיעים כמו אלוורה, היביסקוס וורדים)
וביחד נוצרה תערובת שבמילה אחת אפשר לכנות אותה: קסומה ופלאית...כי היא עושה את העבודה ביעילות!
 
              RITHA                           AMLA                  SHIKAKI

                                                
אני יכולה לבשר לכל מי שעוד לא הצליח למצוא פיתרון לבעיות קרקפת כמו קשקשים, שומניות יתר, יובש יתר, גרד: יש פיתרון! התערובת בפירוש פותרת את הכל! תשכחו את כל מה שעשיתם עד עכשיו (כימיקלים ועוד כימיקלים, שנים על גבי שנים שהרסו את העור של ראשכם, עור הקרקפת) ותתחילו לאהוב את הקרקפת שלכם עם צמחים עתיקי יומין שנוסו בהצלחה במשך אלפי שנים.
 בעיות עור הקרקפת כמו עור קרקפת שומני או יבש, קשקשים וגרד קשה נדיר לפתור בעזרת תכשירי חפיפה רגילים, מכיוון שהדטרגנטים החריפים בתכשירים האלו, יצרו את הבעיה מלכתחילה.
לא כולם רגישים לחומרים אלו, עובדה שרוב האוכלוסיה משתמשת בהם ונהנית מהם, אבל בעלי עור רגיש מגיבים בצורה אחרת לחומרים תעשיתיים חריפים, בכך שעור הקרקפת שלהם מאבד את  איזונו הטבעי. הוא הופך לשומני מידי או לחילופין יבש מאוד ומתקלף (קשקשת), מגרד, או אדמומי. 

הפיתרון האידיאלי הוא חומר שגם ינקה את השיער, (וזה אתגר לא פשוט כשהשומניות גדולה) וגם  יהיה מספיק עדין כדי לא לפגוע בעור. 
התערובת הצמחית הזו מגיעה בלי קצף, בלי ריחות בישום אהובים, אבל מי שרוצה להבריא ממשהו- יגלה (בכל תחום) שאין דרך קלה וקצרה.

לבעלות קרקפת יבשה עם קשקשים, מומלץ לפחות פעם בשבוע לעסות את הקרקפת עם שמן קוקוס, להשאיר כמה שעות עד יום שלם ולאחר מכן לחפוף בעזרת האבקה פעמיים.

לאבקה שימושים רבים ברפואה המסורתית, אך לענייננו היא מחזקת את שורשי השיער, מונעת קשקשים, מונעת נשירה, מנקה היטב את שומן הקרקפת מבלי לפגוע בשומן הטבעי של הקרקפת.
השיער נשאר לאחר החפיפה נקי ומבריק ואין צורך במרכך. לאחר חפיפה של כמה חודשים באבקה בלבד, ללא שמפו, הקרקפת חוזרת לאיזון הראשוני שהיה לה, היא עוברת תהליך של ריפוי אמיתי מקשקשים, שומניות, גרד ויובש. לרכישת האבקה


       

 
  שימו לב- דרך קלה לבדוק אם מוצר באמת טבעי ולא בערך: אם יש מים מכל סוג או ג'ל מכל סוג ברשימת הרכיבים של הקרם שלכם-הוא מכיל חומר משמר גם אם נרשם אחרת. מים הכרחיים לכל החיים- גם לחיידקים ופטריות. הקרמים של "עדין זה טבעי" לא מכילים מים בתוכם אלא בנפרד מהם.
 
כל הזכויות שמורות לעופרה דה לנגן   © 
 
לייבסיטי - בניית אתרים