עדין זה טבעי
שיטת הקוסמטיקה החדשה
מאז 2007
מוצרי קוסמטיקה ייעודיים

שילוב מנצח של מדע, ניסיון 
מעשי,
איכות ללא פשרות ואידאולוגיה טבעיתטלפון:  עופרה 050-5705599 גדרה , תל אביב 


אני שמחה להיות הראשונה שחשבה על כך ב 2007 (ראו צילום מסך), במקרה חשבתי על רעיון למיגור הבעיה ששוב ושוב הופיעה אצל ילדי שאהבו, כמו רוב הילדים, לשחק בחול, ולצערינו החול בגינות הציבוריות מטונף בצואת כלבים. אחרי שפעם אחת נתתי לה תרופות נגד תולעי מעיים וראיתי שהבעיה חוזרת על עצמה, קראתי מה אפשר לעשות באופן טבעי וההמלצות הגורפות היו דחיפת שום, אכילת זרעי דלעת והפחתת סוכר. 
יום אחד, כששהינו בחו"ל לרגל חופשה, שוב הופיעה הבעיה ממש לפני השינה והילד לא יכל להירדם. מכיוון שידעתי שהגירוד נובע מהטלת ביצים בפי הטבעת, צץ לי רעיון נהדר למרוח משהו שיבריח את התולעים חזרה אל המעיים כדי שלפחות לא יוכלו להטיל. היה לי שמן עץ התה שידוע בריחו הדוחה ובפעילותו אנטי חיידקית, פיטרייתית וויראלית ומרחתי מעט ממנו (מדולל על צמר גפן רטוב) והגירוד נפסק מיד!!!
ההצלחה גרמה לי לחשוב שבעצם אם אמנע מהתולעים להטיל את ביציהן לאורך שבוע- שבועיים, לא יהיה להן דור המשך ולכן יחוסלו...וכך היה. 
את הרעיון פרסמתי באתר "באופן טבעי",שם יש לי בלוג בשם עיצות_לטיפוח_טבעי (שמי באתר עפרה_עדין) ושמעתי שמאז אפילו התחילו ללמד את זה בבתי ספר לרפואה סינית...
היום אני ממליצה להשתמש במשחת האבץ והקלנדולה שלי שמכילה גם שמנים אתרים שדוחים את תולעי המעיים וגם שמן קלנדולה ואבץ שמאחים ומבריאים את העור. היא טובה גם לבעיות עור כלליות כמו אקנה, גירוי ואדמומית. אפשר לשמור אותה במקפיא ולהשתמש לפי הצורך.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
  שימו לב- דרך קלה לבדוק אם מוצר באמת טבעי ולא בערך: אם יש מים מכל סוג או ג'ל מכל סוג ברשימת הרכיבים של הקרם שלכם-הוא מכיל חומר משמר גם אם נרשם אחרת. מים הכרחיים לכל החיים- גם לחיידקים ופטריות. הקרמים של "עדין זה טבעי" לא מכילים מים בתוכם אלא בנפרד מהם.
 
כל הזכויות שמורות לעופרה דה לנגן   © 
 
לייבסיטי - בניית אתרים