עדין זה טבעי
שיטת הקוסמטיקה החדשה
מאז 2007
מוצרי קוסמטיקה ייעודיים

שילוב מנצח של מדע, ניסיון 
מעשי,
איכות ללא פשרות ואידאולוגיה טבעית



טלפון:  עופרה 050-5705599 גדרה , תל אביב 


דף הבית >> טיפוח עור הפנים (מאמרים) >> איך יודעים אם מוצר באמת טבעי
איך אדע אם הקרם טבעי באמת?

בכל הנוגע לטיפוח הפנים והעור - אל תתפשרו על פחות מטבעי במאת האחוזים. הרבה חברות רוקחות כיום קרמים "טבעים" שמבוססים על קרם בסיס רגיל ביותר ולא טבעי כלל, או על ג'לים שגם הם מכילים חומר משמר.
 אם אחד מהמשפטים הבאים נכון לגבי הקרם שקניתם, אין הוא טבעי ב- 100% 
  1. אם אחד המרכיבים במוצר הוא מים או ג'ל/ ג'ל אלוורה/ ג'ל כלשהוא /AQWA / WATER 
  2. אם החברה מצהירה על הרכיבים הפעילים בלבד בלי להצהיר מהם החומרים הנשאים.
הסבר:
  1. כשיש מים במוצר, תקף כלל עקרוני ובלתי ניתן לערעור: תמיד יהיו חומרים משמרים מעורבבים איתו, כי מים הם בסיס החיים, גם של חיידקים ופטריות, ולכן גורמים לקלקול המוצר תוך מספר ימים. רק מוצר שהוצאו ממנו המים,או לא נכנסו אליו, יכול להחזיק מעמד במשך שנה לפחות ללא חומרים משמרים.
  2. רכיבים פעילים הם חומרים מאוד חזקים ומרוכזים. אי אפשר להשתמש בהם ללא חומר נשא. אם החברה לא מצהירה מהם הנשאים, סימן שיש לה מה להסתיר...
איך אדע אם הקרם ישן?

תאריך תפוגה יכול לעזור אבל קרם שעומד למכירה בחנות (ראיתי כבר קרמים נמכרים אפילו בחממות), יכול לעמוד שם בתנאים שיקצרו את חייו, כמו טמפרטורה גבוהה.
הטוב ביותר יהיה לפתוח ולהריח: הריח הראשון שמגיע אל אפנו, צריך להיות רענן. במידה והריח הראשוני היה ריח מעופש, סימן שהקרם ישן ומזיק.

















 


 









































 
 







 שימו לב- דרך קלה לבדוק אם מוצר באמת טבעי ולא בערך: אם יש מים מכל סוג או ג'ל מכל סוג ברשימת הרכיבים של הקרם שלכם-הוא מכיל חומר משמר גם אם נרשם אחרת. מים הכרחיים לכל החיים- גם לחיידקים ופטריות. הקרמים של "עדין זה טבעי" לא מכילים מים בתוכם אלא בנפרד מהם.
 
כל הזכויות שמורות לעופרה דה לנגן   © 
 
לייבסיטי - בניית אתרים