עדין זה טבעי
שיטת הקוסמטיקה החדשה
מאז 2007
מוצרי קוסמטיקה ייעודיים

שילוב מנצח של מדע, ניסיון 
מעשי,
איכות ללא פשרות ואידאולוגיה טבעיתטלפון:  עופרה 050-5705599 גדרה , תל אביב 


דף הבית >> שאלות נפוצות

 
איך אדע אם הקרם טבעי באמת?

בכל הנוגע לטיפוח הפנים והעור - אל תתפשרו על פחות מטבעי במאת האחוזים. הרבה חברות רוקחות כיום קרמים "טבעים" שמבוססים על קרם בסיס רגיל ביותר ולא טבעי כלל, או על ג'לים שגם הם מכילים חומר משמר.
 אם אחד מהמשפטים הבאים נכון לגבי הקרם שקניתם, אין הוא טבעי ב- 100% 
  1. אם אחד המרכיבים במוצר הוא מים או ג'ל /AQWA / WATER 
  2. אם החברה מצהירה על הרכיבים הפעילים בלבד בלי להצהיר מהם החומרים הנשאים.
הסבר:
  1. כשיש מים במוצר, כלל עקרוני ובלתי ניתן לערעור, תמיד יהיו חומרים משמרים מעורבבים איתו, כי מים הם בסיס החיים גם של חיידקים ופטריות ולכן, גורמים לקלקול המוצר תוך מספר ימים. רק מוצר שהוצאו ממנו המים, יכול להחזיק מעמד במשך שנה לפחות ללא חומרים משמרים.
  2. רכיבים פעילים הם חומרים מאוד חזקים ומרוכזים. אי אפשר להשתמש בהם ללא חומר נשא. אם החברה לא מצהירה מהם הנשאים, סימן שיש לה מה להסתיר...

איך אפשר להשתמש בקרם שומני ללא מים?   
       כשלמדתי לרקוח קרמים טבעיים בשיטת המקובלות, השתמשתי תחילה בבסיס ג'ל כדי ליצור קרם לעור שומני. מהר מאוד ראיתי שמי שרגישה לחמרים משמרים מפתחת פצעונים וגירוי גם לקרמים "טבעיים " אלו. הג'ל עצמו מכיל חמרים משמרים!!!
השיטה שפיתחתי דורשת ממני להסביר לכל לקוחה ולכל מי שקונה ממני כיצד להשתמש בהזנה שומנית בלי לקבל עור שומני מידי. זה פשוט מצליח ומי שמתרגלת לשיטה לא יכולה כבר לחזור לאחור!!!
מעבר לכך- העור זקוק למעט הזנה שומנית. כל עוד השומן מגיע ממקור צמחי, מכבישה קרה, טרי ולא מעופש. חברות הקוסמטיקה רימו אותנו כל השנים (ועדיין!) והכניסו לקרמים היקרים שרכשנו כל השנים- שמנים מינרלים זולים ממקור נפט!!! אמנם נפט הוא חומר טבעי שנוצר במעמקי האדמה , אך השמן התעשייתי שמופק ממנו  מורכב ממולקולות ארוכות מאוד ביחס לשמן צמחי. בשמן מינרלי יש חומרים הגורמים להעלאת צמיגות השמן עד לרמה הדומה לסירופ בטמפרטורות נמוכות יחסית (מקורם בחומרים שלא ניתן לסנן מהנפט הגולמי). התוצאה היא ששמן מינרלי כמעט ולא חודר לשכבה הקרנית של העור, מצפה אותו כמו יריעת ניילון וגורם להזעה מוגברת . בהמשך גם יתפתחו פצעונים בשל חוסר היכולת  של העור לסלק מעליו חמרים שמופרשים בהזעה. לא פלא שפיתחנו פחד ורתיעה מקרמים שומניים מידי: השומניות שבהם הייתה ממקור שומני, שלא נספג בשכבה הקרנית.


רשימת חמרים משמרים נפוצים ומזיקים:
phenoxyethanol

paraben
    
Propylparaben

Methylparaben

Benzyl alcohol


Imidazolidinyl Urea-משחרר פורמאלדהיד ( פורמלין )
 
האם קניה דרך האינטרנט לא מסוכנת?
למעשה קניה דרך האינטרנט הפכה להיות אמצעי רכישה כל כך מקובל שרבים עושים את קניותיהם דרכה. האתרים מאובטחים בצורה הרמטית ויש לקונה שירות אישי ואמין.
רק דרך האינטרנט אפשר להשיג מוצרים ייחודים ויוקרתיים במחירים ללא עמלת תיווך. ישנם מוצרים שהיו מכפילים את מחירם לו נאלצתם לקנות אותם בחנות.
מבחינת מוצרי הטיפוח שלי- המוצרים שלי נרקחים לפי הזמנה ולכן לא עומדים על המדף בחנות ומעלים עובש.
במידה והלקוחה אינה מרוצה- אני מחזירה לה את כספה ו/או שולחת מוצר חליפי ללא עלות נוספת. שירות מעל לכל!!! 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
  שימו לב- דרך קלה לבדוק אם מוצר באמת טבעי ולא בערך: אם יש מים מכל סוג או ג'ל מכל סוג ברשימת הרכיבים של הקרם שלכם-הוא מכיל חומר משמר גם אם נרשם אחרת. מים הכרחיים לכל החיים- גם לחיידקים ופטריות. הקרמים של "עדין זה טבעי" לא מכילים מים בתוכם אלא בנפרד מהם.
 
כל הזכויות שמורות לעופרה דה לנגן   © 
 
לייבסיטי - בניית אתרים