עדין זה טבעי

 

      עדין זה טבעי מאז 2007: שילוב מקצועיות, מדע וגישה טבעית. 

050-5705599 עפרה
  
תוכנית לתרגול וחיזוק שרירי הפנים

את שרירי הפנים שלנו מחזיקים 57 שרירים ,שבדיוק כמו שאר שרירי הגוף, נחלשים במהלך חיינו בשל שימוש מופחת. הדבר יכול לגרום לבעיות תפקוד של ממש כמו צניחת עפעפיים שמקשה על הראיה או החלשות שרירי הלשון שמקשה על הדיבור, אבל בעידן האסתטי הנוכחי, הבעיה היא בעיקר בעיה אסתטית של מראה מבוגר.
הרבה נשים (וגם גברים לאחרונה) "פותרות" את הבעיה בניתוחים פלסטיים, הזרקות בוטוקס ומילוי חריצים בחומצה היאלורונית אולם מעט (מידי) מכירות שיטה חלופית: לא יקרה, לא כואבת, פשוטה ובעיקר : שומרת על מראה צעיר , לא מלאכותי או מנותח. יתרון נוסף  לשיטה הוא שיפור מצב קיים כמו סנטר כפול, עפעפיים שצנחו, חריצים שנחרטו!
מחקרים פיזיולוגים בשרירי גוף האדם מראים שאימון שרירי הגוף מביא לזרימת דם מוגברת לאזור, חיבור מסת השריר לעור ע"י יצירת נימי דם חדשים ובניית קולגן ואלסטין להבדיל מפירוקם במידה ואין פעילות. תופעה פיזיולוגית זו תקפה הן לשרירי הפנים והן לשרירי הגוף.

באינטרנט תוכלו למצוא סרטונים שמראים תרגילים שונים לאימון שרירי הפנים וגם לרכוש דיסקים עם הנחיות לכך. בדקתי את כל השיטות שנלמדות כיום וכולן פסולות. בכולן יש הפעלה עודפת של המימיקה ובכך החמרת החריצים בפנים, על אף החיזוק של השרירים.

בשיטה שפיתחתי, מחזקים את שרירי הפנים בצורה מושלמת בלי לקמט את הפנים.

השיטה אפקטיבית מאוד וקלה לביצוע. כל מה שנדרש ממך הוא להתמיד יום יום בחצי שנה הראשונה ואחכ לסרוגין יום כן ויום לא.

בתאום פגישה אישית, בת שעה בגדרה ובמחיר של 250 ש"ח ,חד פעמיים, אלמד אותך שיטה זו ואצייד אותך בעלון הנחיות נוח לשימוש. את השיטה אני מלמדת גם בקבוצות עד 2-10 אנשים במחיר של 150 ש"ח לאדם. 

פני אלי עוד היום לתיאום פגישה 050-5705599 או צרי קשר
 

 
050-5705599     
עפרה צרו קשר  
         תל אביב
     גדרה

לייבסיטי - בניית אתרים