הדור הבא של קוסמטיקאיות טבעיות


בשנים הקרובות אתחיל להכשיר בהדרגה (הדרכה אישית) קוסמטיקאיות מוסמכות שמעוניינות לעבור לטפל בשיטה הטבעית שפיתחתי. 5 היתרונות המרכזיים לקוסמטיקאית שתבחר לטפל בשיטת "עדין זה טבעי" הם:

01

בריאות הלקוחה ובריאות הקוסמטיקאית בראש סדר העדיפות

הלקוחה והמטפלת אינן חשופות לכימיקלים בעלי השפעות קצרות וארוכות טווח כמו חומרים משמרים, חומצות או בישום מלאכותי. גישת טיפול בשיטת "עדין זה טבעי" היא הגישה היחידה שקיימת כיום שאינה תומכת ומקדמת שימוש בחומצות ופילינגים מתוך עיקרון טיפולי.

02

התאמה ללקוחות בעלות עור רגיש ואלרגי

החומרים העדינים אינם מעוררים תגובות אלרגיות, צריבה ואי נוחות בעור. אם תעבדי לפי ההנחיות לא תצטרכי לחיות בפחד שמא לאחר הטיפול הלקוחה תחווה החמרה במצב פניה, כפי שקורה פעמים רבות לקסמטיקאיות שעובדות בשיטות אגרסיביות.

03

גישה לא ממוסחרת ואמינות מכסימלית

קוסמטיקאיות רבות בימינו עובדות בשיטה של "מכרי ככל יכולתך" ובכך מרוויחות כסף רב בהווה על חשבון נאמנות הלקוחות לאורך השנים. בשיטת "עדין זה טבעי" יש הקפדה על אווירה לא ממוסחרת בקליניקה. הלקוחה אינה מרגישה מחויבת לרכוש בשום דרך, והיא תרכוש מיוזמתה רק לאחר שחוותה את המוצרים. נשים שירגישו נוחות מירבית בטיפול עצמו יגיעו אליך שנים רבות, וימליצו עליך בפה מלא גם למשפחתן וחבריהן.

04

גישה טבעית נתמכת רפואה מערבית היא גישה מנצחת ועתידית

בגישה הטבעית לבריאות העור בוחנים את אורח החיים ומנסים לשפרו כדי לחזק ולהבריא אותו בטווח הארוך בצורה טבעית ובתכשירים טבעיים. במקרים קשים היעזרות ברפואה מערבית מקלה בטווח הקצר על הסימפטומים. בגישה המעורבת בין הטבעי למדעי יש הקפדה על אינפורמציה מוכחת ומבוססת מחקרים איכותיים ולא על אינפורמציה שיווקית.

05

מודעות הולכת וגוברת לקוסמטיקה טבעית

כשהתחלתי להיות קוסמטיקאית טבעית ב 2007 נאלצתי לכתוב הרבה בלוגים ומאמרים כדי להפיץ את הבשורה. בשנים האחרונות המצב השתנה והמודעות אליה רק הולכת וגדלה. לקוחות רבות מגיעות אלי מכל רחבי הארץ על ידי חיפוש "קוסמטיקאית טבעית" בגוגל. לקוחות חדשות ימצאו אותך דרך האתר שלי שעולה במקום הראשון בגוגל בערך "קוסמטיקאית טבעית" .

06

מעוניינת להיות קוסמטיקאית טבעית בשיטת עדין זה טבעי?

הקורס מיועד לקוסמטיקאיות מורשות עם תעודת מקצוע מטעם משרד הבריאות. מדובר בקורס הכשרה לעבודה בשיטת טיפוח טבעית לחלוטין. הלימודים אישיים וכוללים 20 שעות לימוד תיאורטי ומעשי בקליניקה בגדרה. הקורס עולה 5000 ש"ח לפני מעמ. לאחר קבלת התעודה תוכלי לפתוח לך עמוד בתוך האתר של "עדין זה טבעי" במשך שנה ללא עלות. לקבלת פרטים נוספים נא לפנות בצור קשר.