הזמנת סדנה לקבוצה בת 5-8 משתתפים. ***אינני מארגנת את המשתתפים בסדנאות- על הרוכשים לארגן את המשתתפים*** רוכשת הסדנה תקבל 15% החזר על מחיר הרכישה בתום הסדנה. הסדנה מתאימה מאוד כמתנה לבנות מצווה. מחיר למשתתפת 375 ש"ח. על הסדנה: משתתפות הסדנה מקבלות ידע אמיתי על טיפוח העור מבפנים החוצה ומהחוץ פנימה, בדגש על טיפוח טבעי ככל האפשר. המשתתפות יבינו את ההבדל בין קוסמטיקה טבעית אמיתית לבין קוסמטיקה כמעט טבעית או קוסמטיקה רגילה ואת היתרונות והחסרונות של כל שיטה. לראשונה תתוודענה לשיטה ייחודית ליישום קוסמטיקה טבעית ב 100% שלא מוצאים באף סרטון הדרכה ברשת. הן יגלו לראשונה את מבנה ותפקוד העור שלהן. הסדנה תעזור לסדר את הידע הנובע משפע המוצרים והטיפולים שמוצעים לנו באינטרנט. מה אמת ושקר בפרסום וכיצד נוכל להבחין בכך. וכמובן- תוך כדי הלמידה - נרקח ביחד 4 מוצרי טיפוח יוקרתיים ממיטב חומרי הגלם. הידע שירכש בסדנה ישמש את המשתתפות לכל חייהן ויועיל להן ולמשפחתן. כל זאת וגם חוויה נעימה שלא תשכח אף פעם במקום מקסים בגדרה. לחצו על "קרא עוד" למטה ותוכלו לראות תמונות, המלצות ולקרוא פרטים נוספים. הסדנה מתאימה מאוד כמתנה לבנות מצווה. בסדנה תוגש ארוחה קלה משותפת.


375 

בחירת תאריכים: *
בחר תאריך
 

קרא עוד


הסדנה תועבר בגדרה על ידי (עפרה). אני בין הראשונות בארץ שהחלו לרקוח קוסמטיקה טבעית ואחת הקוסמטיקאיות הבודדות בארץ שעובדת בשיטת טיפוח טבעית לחלוטין. בקישור תוכלו לקרוא יותר אודותי.  • נלמד להכיר ולאבחן את סוג עור הפנים שלנו. 


  • נכין מוצרי טיפוח טבעיים שמותאמים לעור שלנו ובניחוחות שנעימים לנו.  •  נקבל מושג על מרכיבי הקוסמטיקה הטבעית- שמנים צמחיים ושמנים אתריים שונים שמגיעים אלינו מכל רחבי העולם ונבין למה הם משמשים.

  • נשוחח על מוצרי קוסמטיקה שונים שקיימים בתעשיית היופי. נבין מהן ההשפעות שלהם על עור הפנים שלנו בטווח הקצר והארוך ומדוע בכלל קיימים מוצרי קוסמטיקה מזיקים? מהם היתרונות והחסרונות של קוסמטיקה טבעית.


  • נשוחח על הניסיון האישי שלנו בתחום טיפוח העור.

  • נכיר את היתרונות והשימוש באיפור מינרלי טבעי לחלוטין

  • נקבל טיפים מנצחים ומוכחים מדעית, שיעזרו לנו לשמור על עור הפנים שלנו חזק, בריא וקורן.


  • נסיים את הסדנה כשבידינו 4 מוצרי טיפוח אישיים שרקחנו בעצמנו: קרם פנים, סרום, מסכה, שפתון ודף שמסכם את כל מה שלמדנו.