מהו טיפול פנים טבעי


טיפול פנים טבעי בשיטת "עדין זה טבעי" הוא טיפול יסודי ומקצועי לכל דבר הכולל עבודת ניקוז ראשים שחורים, מיליום ופוסטולות במידת הצורך. אני מטפלת בהצלחה רבה בבעיות אקנה של גיל ההתבגרות ואקנה של הגיל המבוגר, עור יבש מאוד,עור מבוגר ואפילו בעור מגורה או אלרגי לכל מוצרי הקוסמטיקה.
אני משתמשת בטיפול במכשיר פילינג יהלום, מכשיר אדים (וופוזון) ותדר גבוה. ההבדל העיקרי בין טיפול פנים אצלי לטיפול פנים אחר הוא בחמרים. החמרים הטבעיים הם ללא חמרים משמרים, בישום סינתטי ושאר כימיקלים שאין להם קשר לעור אלא לשימור הקרם עצמו. באותה מידה שגופנו אינו נזקק לכימיקלים מתעשיית המזון כדי להיות בריא, כך עורנו אינו זקוק כלל לכימיקלים מתעשיית הקוסמטיקה כדי להישמר בריא ורענן. מזון טבעי לגופנו והזנה טבעית לעורנו נמצאים בהישג ידכם. עורכם יכול לחזור להיות בריא, מאוזן טהור וזוהר בעזרת תמציות צמחיות מטהרות ויחודיות. אין צורך בכימיקלים סינטטים.

למרות עבודת הניקוי היסודית, העור לא עובר טראומה, כי הוא עובר חיזוק לפני כן בחמרים מהשורה הראשונה שמעניקים לו גמישות והזנה. הטיפול מתאים ביותר אפילו לעור רגיש עד רגיש מאוד וכמובן גם לכל סוגי העור.

לתיאום תור (עדיפות בוואצ אפ או סמס) 050-5705599
מהו טיפול פנים טבעי