ספר הדרכה לטיפוח העור


טיפול נבון בעור צעד אחר צעד - כיצד תבריאו את עורכם ותזכו לשיפור בבריאותכם

ספר הדרכה לטיפוח העור

מדוע כתבתי ספר על העור ומה הוא עשוי לחדש לכם?


לא הייתי משקיעה שלוש שנים מחיי, אם לא הרגשתי שאני מתפוצצת בתוכי, בשל הידע הרב שאספתי במהלך השנים, ואינו נגיש לציבור הרחב. הרגשתי שהייעוד שלי הוא להפיץ את מה שהבנתי, לכל מי שרוצה לשמור על עורו, אבל מסיבות שאינן קשורות אליו, שוגה והורס אותו במקום להיטיב איתו. את הידע הזה אומנם חלקתי עם מאות ממטופליי בקליניקה; אולם ידעתי שהחשיבות רבה, מכדי שהמידע הזה יישמר אצל מְתֵי מעט.
הידע שאפרוש בפניכם בספר זה אינו ידע קונספירטיבי או חלופי, אלא ידע שמשתלב היטב עם מה שהמדע חשף על העור ועל גוף האדם. מספר עשורים של "שטיפת מוח", בעיקר בתחום טיפוח העור והתזונה, יצקו בהדרגה לתודעה שלנו שגיאות בסיסיות רבות בנוגע לעור ולגוף האדם; עד שחדשות לבקרים אנשי רפואה ממגוון תחומים, נתקלים במקרי רשלנות ופגיעה בעור ובגוף ללא דרך חזרה. האמת, כך מסתבר, פשוטה מאוד; והידע - קיים ומעמיק. אך כדי להתחבר לאמת, עלינו להבין את הבסיס הביולוגי של העור ושל הגוף, ולשטוף מעלינו עשרות שנות שטיפת מוח, שמקורה במערכת משומנת של שיווק ופרסום.
בכל ג'ונגל המידע שזורם אלינו בענף הקוסמטיקה, הספר הזה בא לארגן את הידע מתחילתו ועד סופו, ויחלוק אתכם נושאים מגוונים, כמו; מה זה עור, מה הוא צריך מאיתנו בכלל, מה גורם לו להיות בריא וחזק - ומנגד מה מחליש אותו, איך מטפלים בבעיות עור, כמו אקנה או יובש קיצוני, איך מטפלים בעור רגיש במיוחד, מהי אלרגיה קוסמטית סמויה - ואיך מטפלים בה, וכיצד העור יכול להיות סמן לבעיות אחרות בגופנו?
אני יכולה להבטיח לכם, שבכל פרק תופתעו ממידע שלא חשבתם עליו; בעוד מידע שחשבתם שהוא נכון לחלוטין, יתברר לפתע כידע שמעולם לא הוכח כנכון. קריאת הספר תהפוך אתכם לצרכנים מודעים, אולי ציניים במקצת, אבל הרבה יותר אחראים לבריאותכם ובעיקר לעורכם.
בספר זה אני מתמודדת גם עם נושא התזונה. אחרי שנים רבות של חשיפה וחקירה, אני בטוחה מהי התזונה שאינה טובה לעורכם; וללא ספק "הורגת מספר פרות קדושות", לפחות לחלקכם, בעניין התזונה.
ספר זה הוא גם מדריך אישי, שבו אני מלווה אתכם צעד אחר צעד במסע לשיפור מצב עורכם.

הספר קליל לקריאה. הקפדתי להגיש כל נושא בתוכו בקיצור, ולהביא לכם רק את המידע החשוב ביותר. כך שתוכלו להבין במהירות את הנושא.
אם אתם הורים לבני נוער, תוכלו להעביר לילדכם בהדרגה את המסרים המצויים בספר זה. אם אתם הורים לילדים קטנים, תקבלו בספר טיפים רבים לשמירה על עור ילדכם בכל שלב של התפתחותם.
אני מקווה שהמאמצים שלי יישאו פרי, ושהספר יוערך על־ידכם. אם יש לכם הערות או הארות מכל סוג, אודה לכם אם תכתבו ותשלחו אותן לכתובת הדוא"ל שציינתי בסוף הספר.

לרכישת הספר הדיגיטלי בעברית לחצו כאן
הספר תורגם גם לאנגלית


תוכן העניינים בספר:


הקדמה

 

7-13

פרק 1


בטבע - החיצוני מעיד על הפנימי

14-20

פרק 2


תשומת לב לסימנים

21-27

פרק 3


קוסמטיקה שמתקנת הכל?

28-31

פרק 4


שלב ראשון בריפוי העור- נטרול הגורמים החיצוניים

32-42

פרק 5


הבנת הגורמים הפנימיים לבעיות עור

43-59

פרק 6


שלב שני בריפוי העור- אבחון הגורמים הפנימיים

60-69

פרק 7


ידע כללי והכרחי אודות המזון שלנו

70-86

פרק 8


תזונה בריאה לעור

87-112

טבלה 1

המלצות והתפלגות אבות המזון לפי סוג התזונה.

הנחיות לחישוב חסרים בתזונה שלנו.

 

98-100

טבלה 3

רשימת אבות המזון, הוויטמינים והמינרלים שחשובים לגופנו

 

103-111

פרק 9


אל תציקו לאפידרמיס

113-121

פרק 10


הזנה וניקוי פנים- סודות ופטנטים

122-132

פרק 11


עור יבש - סיבות ופתרונות

133-139

פרק 12

הסוד של הסלבריטאים...

 

140-146

פרק 13

הזדקנות העור ודרכים להאטת התהליך

 

147-165


סוף דבר 

 

165-166


רשימת קרדיטים לתמונות

 

167-168


ביביליוגרפיה

 

169-173