ספר הדרכה לטיפוח העור והגוף


טיפול נבון בעור צעד אחר צעד - כיצד תבריאו את עורכם ותזכו לשיפור בבריאותכם

ספר הדרכה לטיפוח העור והגוף


מדוע כתבתי ספר על טיפוח עור? מה כבר הוא יכול לחדש לנו שלא נכתב כבר?

למעלה מעשור אני נחשפת לידע שגוי, מניפולטיבי, אינטרסנטי, שאם לא היה גם מזיק, הייתי מתעלמת וממשיכה לעשות את מה שאני מאמינה בו, מלווה בלקוחותיי שמאמינות בדרכי.

בכל ג'ונגל המידע שזורם אלינו בתחום הקוסמטיקה, הספר הזה בא לסדר לכם את הידע מההתחלה ועד הסוף: מה זה עור, מה הוא צריך מאיתנו בכלל, מה גורם לו להיות בריא וחזק ומה מחליש אותו, איך מטפלים באופן שטבעי לעור ולגוף בבעיות עור כמו אקנה או יובש קיצוני, איך מטפלים בעור מאוד רגיש, מהי אלרגיה קוסמטית סמויה ואיך מטפלים בה, כיצד העור יכול להיות סמן לבעיות אחרות בגופנו?

"הספר הוגדר על ידי המחברת כ"ספר הדרכה", אך לצד העצות לאופן האידיאלי בו נשמר ונתחזק את האיבר הגדול ביותר בגופנו, גלום אוצר של מידע המקיף את כל תחומי החיים כמעט.
ברחבי הרשת אנו נתקלים בשברי מידע או בפרטים אקראיים שנערכו מתוך מחקרים. אנו מוצפים באינפורמציה שלא רק שאינה מספקת לנו את התמונה המלאה, אלא אפילו מבלבלת.
הספר מאגד באופן מסודר ובשיטתיות את הידע שצברה המחברת הן כקוסמטיקאית ומטפלת, הן כנסיינית אישית והן מתוך מחקר מעמיק ומקיף שביצעה לאורך שנים.
המוטיב בולט ביותר שעולה מן הספר הוא שלכותבת באמת אכפת, ועם זאת, אין קורטוב של שיפוטיות או ביקורת לגבי בחירות והחלטות שאנשים מקבלים ועשויות לפגום בעורם. גם המלצות ל"עשה ואל תעשה" הן בבחינת יעוץ בלבד, כשהשאיפה לעור בריא ומטופח בטווח המיידי והרחוק מלוות כל בחירה והחלטה."

נאוה ליבמן, עורכת לשונית, תסריטאית, מרצה לעברית ב Queens Univercity, N. Ireland

גיליתי הרבה פייק-ניוז בעשור האחרון, הרבה שגיאות, הרבה חוסר ידע בסיסי על העור וגוף האדם, הרבה מקרים של רשלנות ופגיעה בעור ללא דרך חזרה. העמקתי בתחומים שונים, והגעתי למסקנות חד משמעיות, לגבי מה טוב ונכון לו ומה שגוי והרסני.
האמת, מסתבר, פשוטה מאוד! אבל, כדי להתחבר לאמת צריך ראשית להבין את המציאות כפי שהיא, את הבסיס, ולנער מעלינו עשרות שנות שטיפת מוח.
סקרנים? הכול בספר.


קוראים כתבו על הספר

אני יכולה להבטיח לכם, שבכל פרק תופתעו ממידע שלא חשבתם עליו, מידע מציל חיים, מידע שחשבתם שהוא נכון לחלוטין יסתבר לכם לפתע כידע שמעולם לא הוכח להיות נכון.
בעזרת הספר תהפכו לצרכנים מודעים ואחראים לבריאות של עצמכם ובעיקר לעורכם.
ספר זה הוא גם ספר הדרכה עצמית: אני מלווה אתכם צעד אחר צעד לשיפור מצב עורכם.

זהו לא ספר "כבד". בכל תחום בו נגעתי הקפדתי לקצר את התהליך, ולהביא לכם את המידע החשוב ביותר, כך שתוכל להבין במהירות את הנושא. לרכישת הספר הדיגיטלי לחצו כאן

*הספר טרם יצא במהדורה מודפסת. לבקשה לספר מודפס בעתיד הקרוב, אנא שלחו בקשה לדוא"ל ophra.dan@gmail.com ותקבלו הודעה כשיודפס.


עדכון מה 4.3.20 גרסת הספר הדיגיטלי באנגלית הגיעה למקום ראשון באמזון בקטגוריות בעיות עור ותזונה...חייבים להשוויץ ברגע הזה!תוכן העניינים בספר:


הקדמה

 

7-13

פרק 1


בטבע - החיצוני מעיד על הפנימי

14-20

פרק 2


תשומת לב לסימנים

21-27

פרק 3


קוסמטיקה שמתקנת הכל?

28-31

פרק 4


שלב ראשון בריפוי העור- נטרול הגורמים החיצוניים

32-42

פרק 5


הבנת הגורמים הפנימיים לבעיות עור

43-59

פרק 6


שלב שני בריפוי העור- אבחון הגורמים הפנימיים

60-69

פרק 7


ידע כללי והכרחי אודות המזון שלנו

70-86

פרק 8


תזונה בריאה לעור

87-112

טבלה 1

המלצות והתפלגות אבות המזון לפי סוג התזונה.

הנחיות לחישוב חסרים בתזונה שלנו.

 

98-100

טבלה 3

רשימת אבות המזון, הוויטמינים והמינרלים שחשובים לגופנו

 

103-111

פרק 9


אל תציקו לאפידרמיס

113-121

פרק 10


הזנה וניקוי פנים- סודות ופטנטים

122-132

פרק 11


עור יבש - סיבות ופתרונות

133-139

פרק 12

הסוד של הסלבריטאים...

 

140-146

פרק 13

הזדקנות העור ודרכים להאטת התהליך

 

147-165


סוף דבר 

 

165-166


רשימת קרדיטים לתמונות

 

167-168


ביביליוגרפיה

 

169-173