ספר הדרכה לטיפוח העור והגוף


טיפול נבון בעור צעד אחר צעד - כיצד תבריאו את עורכם ותזכו לשיפור בבריאותכם

ספר הדרכה לטיפוח העור והגוף


מדוע כתבתי ספר על טיפוח עור? מה כבר הוא יכול לחדש לנו שלא נכתב כבר?

למעלה מעשור אני נחשפת לידע שגוי, מניפולטיבי, אינטרסנטי, שאם לא היה גם מזיק, הייתי מתעלמת וממשיכה לעשות את מה שאני מאמינה בו, מלווה בלקוחותיי שמאמינות בדרכי.

בכל ג'ונגל המידע שזורם אלינו בתחום הקוסמטיקה, הספר הזה בא לסדר לכם את הידע מההתחלה ועד הסוף: מה זה עור, מה הוא צריך מאיתנו בכלל, מה גורם לו להיות בריא וחזק ומה מחליש אותו, איך מטפלים בבעיות עור כמו אקנה או יובש קיצוני, איך מטפלים בעור מאוד רגיש, מהי אלרגיה קוסמטית סמויה ואיך מטפלים בה, כיצד העור יכול להיות סמן לבעיות אחרות בגופנו?

הבעיה בעיני היא, כשאנשים רוכשים מוצר או טיפול מזיק, והם אפילו לא יודעים שהוא כזה. מוצר שמעולם לא נחקר באמת בכלים מדעיים אובייקטיביים, וגם אם נחקר - בהרבה מהמקרים המחקר מומן על ידי חברת קוסמטיקה כזו או אחרת עם אינטרס מובהק למכור אותו. בעוד כמה שנים, כשעורם יזקין בטרם עת, הם לא ידעו שזה היה גם בגלל טיפול שעברו בצעירותם נגד אקנה או להחלקת העור מקמטים או הבהרתו מכתמים.


הספר טרם יצא במהדורה מודפסת. לשליחת בקשה לספר מודפס בעתיד הקרוב, אנא שלחו בקשה לדוא"ל ophra.dan@gmail.com ותקבלו הודעה כשיודפס.

גיליתי הרבה פייק-ניוז בעשור האחרון, הרבה שגיאות, הרבה חוסר ידע בסיסי על העור וגוף האדם, הרבה מקרים של רשלנות ופגיעה בעור ללא דרך חזרה. העמקתי בתחומים שונים, והגעתי למסקנות חד משמעיות, לגבי מה טוב ונכון לו ומה שגוי והרסני.
האמת, מסתבר, פשוטה מאוד! אבל, כדי להתחבר לאמת צריך ראשית להבין את המציאות כפי שהיא, את הבסיס, ולנער מעלינו עשרות שנות שטיפת מוח.
סקרנים? הכול בספר.

אני מתמודדת בספר גם עם נושא התזונה. אחרי הרבה שנים, בהם העמקתי בגישות תזונה שונות, וגם בדרך בה הן מיושמות הלכה למעשה, גיליתי קשר הדוק בין התזונה שלנו לבין עור הפנים: מגיל צעיר, שבו לא ניכר דבר עדיין על העור היפה והצח ועד לגיל בוגר, שבו הכול ניכר: מה שעשינו ומה שאנחנו עושים כעת.
זה נושא מאוד מורכב ובספר אני הופכת את המורכב לפשוט ומובן לכולם.

קוראים כתבו על הספר

אם אתם הורים לילדים בכל גיל, תוכלו בהדרגה ובחכמה להעביר לילדכם את המסרים בספר הזה. אם אתם הורים לילדים צעירים, תוכלו לקבל הרבה טיפים בשמירה על עור ילדכם בכל שלב.

אני יכולה להבטיח לכם, שבכל פרק תופתעו ממידע שלא חשבתם עליו, מידע מציל חיים, מידע שחשבתם שהוא נכון לחלוטין יסתבר לכם לפתע כידע שמעולם לא הוכח להיות נכון.
בעזרת הספר תהפכו לצרכנים מודעים, אולי קצת ציניים, אבל הרבה יותר אחראים לבריאות של עצמכם ובעיקר לעורכם.
ספר זה הוא גם ספר הדרכה עצמית: אני מלווה אתכם צעד אחר צעד לשיפור מצב עורכם.

זהו לא ספר "כבד". בכל תחום בו נגעתי הקפדתי לקצר את התהליך, ולהביא לכם את המידע החשוב ביותר, כך שתוכל להבין במהירות את הנושא. לרכישת הספר הדיגיטלי לחצו כאן

הספר טרם יצא במהדורה מודפסת. לבקשה לספר מודפס בעתיד הקרוב, אנא שלחו בקשה לדוא"ל ophra.dan@gmail.com ותקבלו הודעה כשיודפס.


עדכון מה 4.3.20 גרסת הספר הדיגיטלי באנגלית הגיעה למקום ראשון באמזון בקטגוריות בעיות עור ותזונה...חייבים להשוויץ ברגע הזה!תוכן העניינים בספר:


הקדמה

 

7-13

פרק 1


בטבע - החיצוני מעיד על הפנימי

14-20

פרק 2


תשומת לב לסימנים

21-27

פרק 3


קוסמטיקה שמתקנת הכל?

28-31

פרק 4


שלב ראשון בריפוי העור- נטרול הגורמים החיצוניים

32-42

פרק 5


הבנת הגורמים הפנימיים לבעיות עור

43-59

פרק 6


שלב שני בריפוי העור- אבחון הגורמים הפנימיים

60-69

פרק 7


ידע כללי והכרחי אודות המזון שלנו

70-86

פרק 8


תזונה בריאה לעור

87-112

טבלה 1

המלצות והתפלגות אבות המזון לפי סוג התזונה.

הנחיות לחישוב חסרים בתזונה שלנו.

 

98-100

טבלה 3

רשימת אבות המזון, הוויטמינים והמינרלים שחשובים לגופנו

 

103-111

פרק 9


אל תציקו לאפידרמיס

113-121

פרק 10


הזנה וניקוי פנים- סודות ופטנטים

122-132

פרק 11


עור יבש - סיבות ופתרונות

133-139

פרק 12

הסוד של הסלבריטאים...

 

140-146

פרק 13

הזדקנות העור ודרכים להאטת התהליך

 

147-165


סוף דבר 

 

165-166


רשימת קרדיטים לתמונות

 

167-168


ביביליוגרפיה

 

169-173