עדין זה טבעי

 

      עדין זה טבעי מאז 2007: שילוב מקצועיות, מדע וגישה טבעית. 

050-5705599 עפרה
דף הבית >> תגובות מתחילת דרכי

ברוריה דוא"ל
 

הגעתי לעפרה לאחר כשנתיים של אקנה קשה עם פצעים מאוד עמוקים בפנים ועור שמן, אך יחד עם זאת גם מאוד רגיש. ניסיתי חברות קוסמטיקה רבות החל ממוצרי הטיפוח היוקרתיים והנחשבים ביותר שניתן למצוא ברשתות הפארמים ועד למוצרים יעודיים הנמכרים אצל קוסמטיקאיות בלבד.
שום דבר לא עזר, אלא רק החריף את מצבי: עורי נהיה מיובש, מתוח וסדוק מכל הכימיקלים הרבים והאלכוהול הפשוט והזול שבמוצרים אלה, וכתוצאה מהייבוש הרב נוצרו לי עוד פצעים- רבים ועמוקים יותר.
הלכתי לשלוש קוסמטיקאיות באותן שנתיים, אך לאחר כל טיפול עור הפנים שלי נראה נורא ואיום: אדום ומבוער כולו, מיובש ומתקלף עם נקבוביות פעורות ומה לא. עד שהפנים שלי נרגעו מהטיפול האגרסיבי הן כבר חזרו להיראות אותו הדבר כמו שנראו לפני הטיפול. אחרי שתיים מהן ברחתי אחרי הטיפול הראשון.

התחלתי לחפש באינטרנט את המרכיבים הנמצאים במוצרי הקוסמטיקה השונים שהשתמשתי בהם כדי לראות האם הם עשויים לגרום לי אלרגיה או נזק לעור, ואז גיליתי שפשוט מרחתי על עורי רעל כל השנים כשהשתמשתי בקוסמטיקה קונוונציונלית .
לאחר שקראתי והשכלתי החלטתי לעבור למוצרים טבעיים ולקוסמטיקאית שתטפל בעורי במוצרים טבעיים בלבד. זה בהחלט לא היה קל, אך המאמץ השתלם.

כעת אני מטופלת מזה חצי שנה אצל עפרה, ומצב עור הפנים שלי השתפר פלאים. לא האמנתי שאפשר להגיע לתוצאות שכאלה. עפרה היא הקוסמטיקאית היחידה שהכרתי העונה על כל צרכי כמטופלת.
חדר הטיפולים מרווח, מאוורר ומבריק מניקיון. בחדר תמיד יש ריח נפלא מהחומרים הטבעיים בהם היא משתמשת במהלך הטיפול. הטיפול עצמו תמיד מאוד מרגיע (מלבד החלק בו היא מנקזת קומודונים מעורי... אבל אפילו אז זה לא מאוד כואב כי זה לעולם לא נעשה באגרסיביות בניגוד לזאת שנתקלתי בה בעבר).
תמיד הכל סטרילי ומחוטא היטב ורואים את זה. לאחר הטיפול בפנים, עפרה, שהתברכה בידיים של מסאז'יסטית מקצועית, עושה עיסוי שכמות/ידיים מרגיע ומשחרר.
לכל אורך הטיפול יש אווירה נהדרת ומרגיעה, ולדבר עם עפרה שיודעת כל כך הרבה זה תמיד תענוג.

אני לא האמנתי אחרי הטיפול הראשון שהעור שלי החלים תוך מס' ימים ונותר חלק וללא פצעים, עם גוון אחיד (מלבד סימנים מפצעים קודמים שהיו לי קודם לכן), עור שהרגיש הרבה יותר טוב.
גם קניתי אצל עפרה שני תכשירים לטיפול בעור הפנים ואני חייבת לומר שאלה שני התכשירים הטובים ביותר שאי פעם השתמשתי בהם, שומרים על העור שלי בריא ורענן, לא גורם להתפרצויות אקנה, לא מייבשים את העור אלא להיפך, חסכוניים מאוד, מחיר מצויין, מריחים נפלא (!!!) וכמובן טבעיים לחלוטין.

אני כל כך שמחה שמצאתי את עפרה, שבזכותה אני כבר לא צריכה לחשוב כל היום איך נראה עור הפנים שלי, שבזכותה אני משתמשת במוצרים טבעיים נהדרים שלא עולים הון ולכן אני עושה את המאמץ להגיע אליה לטיפול מירושלים לגדרה. פשוט כי היא הכי טובה.


מרים דואל

 
אל עפרה הגעתי אחרי שכמו רוב הנשים ניסיתי כבר עשרות תכשירים קוסמטיים של כל חברה אפשרית – המוצרים שנמכרים בפארמים, וגם אלה המיוחדים שנמכרים במכוני יופי שבהם עברתי טיפולים. ואף פעם לא מצאתי את המוצרים הנכונים. רבים מהם אמנם הרגישו נעים והריחו טוב, אבל לא נתנו לי משהו מעבר לכמה דקות של תחושה נעימה. בכל פעם שחלפתי על פני מראה או חלון ראווה ניבטו אלי פנים עם עור אדום ומבריק משומן, ועם לא מעט סבוריאה.
כל זה השתנה בחודשים האחרונים, מאז שביקרתי אצל עפרה. קודם כל כבשו אותי האווירה הנפלאה בחדר הטיפולים, ריחות השמנים הארומאטיים שעשו לי מצב-רוח נפלא, והאישיות המקסימה של עפרה עצמה. התרשמתי עמוקות מהידע המקיף, מהמקצועיות והפרפקציוניזם, ומהרצון הכן שלה להסביר וללמד (אבל בלי להתיש בהסברים מייגעים, אלא קצר ולעניין, ובדיוק במידה שהייתי מוכנה להקשיב). טיפול הפנים שעשיתי התבצע ביסודיות ועדינות, עם עיסוי שכמות וידיים נפלא לסיום, ושכחתי שמדובר בטיפול פנים ושאני בכלל אמורה לסבול...
אבל עכשיו אני מגיעה לעיקר – החומרים הנפלאים שאיתם התבצע הטיפול: עפרה משתמשת בשמנים צמחיים שברגע שמריחים אותם ונוגעים בהם מבינים שהם הדבר האמיתי. בהתחלה הופתעתי לשמוע שעור שמן כמו שלי צריך שמן, ולא איזה תחליב "נטול שומן". הופתעתי גם לגלות שאני לא אמורה להתעסק עם מיליון מוצרים על בסיס קבוע, ושהעור שלי יודע לשקם את עצמו עם קצת הזנה אמיתית ונכונה, ואם רק עוזבים אותו בשקט ולא מייבשים וממלאים אותו בכל מיני חומרים מפוקפקים. אבל ההסברים ששמעתי היו מלומדים, הגיוניים ומשכנעים, והתוצאות תומכות בהם באופן חד משמעי: היום אני כמה חודשים אחרי הטיפול, ומשתמשת רק במים, בסבון טבעי (פעם בשבוע) ובתערובת השמנים שעפרה הכינה לי. אין כל זכר לברק השומני המעצבן ששיגע אותי בכל עונות השנה, הגוונים האדומים של העור התמתנו ופחתו בעשרות אחוזים, והסבוריאה היא נחלת העבר. העור נראה ומרגיש נפלא, נעים למגע ורענן. המחשבה לשים מייק-אפ, פודרה או קונסילרים למיניהם אפילו לא עולה על דעתי – בניגוד גמור למצב בעבר.
מי שתקרא את התכנים כאן באתר ובקישורים תבין בדיוק למה ואיך קרה הנס הזה. היום אני מסתכלת על תעשיית הקוסמטיקה בצורה שונה, ועברתי למוצרים טבעיים גם בכל מה שקשור לסבון, שמפו, דאודורנט וחומרי ניקוי. אני מקפידה לקרוא את רשימת המרכיבים ולשים לב מה בדיוק יש בכל דבר שאנחנו מכניסים לבית או לגוף, וממש לא מספיקים לי אריזה ירוקה וסיסמא חבוטה שמדובר "מוצר טבעי".

אני חייבת לציין שגם החיסכון הכספי הוא אדיר. הסכום ששילמתי על בקבוק שמנים משובח ומרוכז שמספיק להמון זמן (והותאם לי אישית) מקביל למחיר של קרם קונוונציונלי ממוצע, ולא מתקרב למחירי המוצרים ה"יוקרתיים". עופרה גם לא ניסתה למכור לי עוד ועוד מוצרים, והסבירה שבמקרה שלי הדברים פשוטים למדי: ניקוי מינימאלי שלא יזיק לעור ולא ינטרל את תכונותיו החיוביות, והזנה מרוכזת ואיכותית. אין צורך בסדרה של 4 או 5 מוצרים.

אני כל-כך שמחה שהגעתי לעפרה. הידע העצום שלה, המחויבות והיסודיות, והעניין האמיתי שלה בטובת המטופלת ניכרים בכל שלב של הטיפול ושל התאמת החומרים. גם למדתי ממנה המון, וזה ידע שיישאר איתי לכל החיים. אני בטוחה שכל מי שתגיע אליה תזכה לחוויה חיובית ורעננה, שתגרום לה ולעורה הרבה שמחה!


מרים


גלית דוא"ל

 

בתור משתמשת חדשה אך קבועה בקרמים של עדין שהזמנתי דרך האינטרנט, הייתי רוצה לשתף את הכלל בשינוי במרקם העור של., מראהו והמחמאות הרבות שאני מקבלת מאז. ברגע שהתחלתי להשתמש בקרמים הטבעיים לחלוטין של עופרה, עור הפנים שלי זוהר, חלק ולא יבש במשך כל היום. עופרה התאימה לי קרמים במיוחד לתקופת ההריון השלישי שלי שהיה הריון ראשון שלא היו לי פצעים במהלכו (בשל ההורמוני) בכלל!! לאחר הלידה התאימה לי קרם פנים רלוונטי לתקופה וקרם נהדר לאזור הבטן. כל עונה ותקופה והקרם המותאם לה - חווית שימוש אחרת מכל קרם שאי פעם השתמשתי.
מומלץ בחום לכל אחד ואחת!
גלית, רעננה.

רוויטל דוא"ל

שמי רויטל ואני משתמשת בקרם פנים שעפרה מכינה לי ללא שמנים אתריים כבר כמעט כשנה.
את הקרם אני מורחת על פנים רטובים תוך כדי עיסוי עדין.
אני מאמינה במוצר איכותי וחשוב לי מאוד להשתמש במוצר ללא תוספות חומרים מיותרים
הקרם עושה את העבודה, אני מקבלת תגובות חיוביות על מראה העור.
לאחרונה רכשתי גם קרם הגנה שהתברר כמוצלח ביותר.

יש לי אימון מלא ברכיבים שעופרה משתמשת על מנת ליצור מוצר איכותי וטוב.רעות דוא"ל

אין על עופרה!
קוסמטיקאית רצינית, יסודית, אמינה. נהניתי מאד מהטיפול וגם החומרים שאת מכינה מצוינים.

הטיפול היה נעים ויעיל לאורך זמן. תודה!

עידית ט. דוא"ל

אני רוצה שוב להודות לך על הטיפול אתמול.


ורוצה לציין בפנייך שאני מאוד שמחה שנכנסת לתחום הטיבעי, אני בטוחה שזה יהיה שווה לך בחייך גם מבחינה נפשית וגם כלכלית,

את כ"כ יסודית ורצינית. כל הכבוד.

נעמי דוא"ל


סבלתי מסבוריאה בעור הפנים במשך שנים, זה גרם לי אין סוף תסכול וסבל.
ניסיתי את כל סוגי הקרמים, הלכתי למכוני יופי וקוסמטיקאיות, שמעתי הבטחות מפה ועד הודעה חדשה, אך שום דבר לא עזר, ולא רק אלא שאחרי כל טיפול קוסמטי העור הגיב בצורה קשה מאוד עד שלפעמים הייתי מתביישת לצאת מהבית!

לשמחתי הגעתי לעפרה, וכבר מהטיפול הרגשתי שהפעם זה הולך להיות שונה -
ובאמת: התוצאות מדברות בעד עצמן! העור רגוע, רענן, חלק, הסבוראה כמעט נעלמה לגמרי.
עפרה רקחה לי קרם פנים שאני מורחת פעמיים ביום, וההרגשה כל כך נעימה על העור שזה פשוט עונג להשתמש בו!

עפרה, המון המון תודה, אני מקבלת המון מחמאות על העור ומראה הפנים , ומרגישה רגועה שסוף סוף מצאתי את סוג הטיפול שמתאים לעור שלי - והכל הודות לך!

נעמי


ליאת דוא"ל

התלבטתי אם לכתוב לך למייל או לכאן

בסוף החלטתי שדברים טובים צריך לומר ברבים (ואני לא כ"כ מתחברת לקונספט שאין אומרים שבחו של אדם בפניו )
בכל אופן, רציתי לומר שוב תודה, על היחס שלך וההשקעה והפדנטיות המבורכת
יצאתי ממך אפופה לגמרי בניחוחות קוקוס ויסמין ואלוהים יודע מה עוד שמת שם ועם מצב רוח טוב ונמרץ במיוחד - וכל אלה יחד המשיכו ללוות אותי כל היום.
ואני ממש יכולה לומר מילולית שעשית לי את היום.
תודה רבה
ליאת

קרן דוא"ל
 

תודה ענקית על הטיפול היום. היה פינוק אמיתי! זו תחושה נהדרת להפקיד את עצמי בידיים כל כך טובות. יצאתי מבסוטה עד הגג. עוד משהו טוב שהגעתי אליו (או הגיע אלי דרך באופן...

המון המון תודה, קרן.

מיכל דוא"ל

עופרה היקרה ,
 
ביקרתי אצלך לאחר שימוש בקרמים הכי "טובים" ויקרים שנמכרים ברשתות הפארמים למיניהם שעשו בלאגן לעורי, העור שלי מזה שנים נראה עייף ולא חיוני, הגעתי אלייך מיואשת ואת במגע אחד של קסם נתת לעור שלי מה שהוא זקוק לו מלווה בריחות נעימים ומהרגע שהנחת את ידייך על עורי עורי הרגיש טוב ונראה אחרת לגמרי, כבר מיד לאחר הטיפול הראשון העור נראה חיוני ביותר ובריא ומרגיש נפלא!!
הטיפול היה נהדר , מריח נפלא ובעיקר מרגיע ..., גיליתי שלא צריך להוציא הון בשביל לטפל בעור, ושאין צורך בכל כך הרבה מוצרים .
 
המחירים שלך סבירים בהחלט ואת אמינה ביותר ולא "דוחפת" כמו כל הקוסמטיקאיות שבשוק.. (לפחות שאני נתקלתי בהן)
 
עופרה תודה תודה... כ"כ כיף שאפשר לסמוך על קוסמטיקאית בעיניים עצומות !!
 
ניפגש,
 
מיכל , בת ים ( כן מבת ים הגעתי עד אלייך ושווה היה כל דקה!!)
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 

 
050-5705599     
עפרה צרו קשר  
         תל אביב
     גדרה

לייבסיטי - בניית אתרים