איך מכינים בעצמנו מסיכות פנים יעילות עם כיס לפילטר נגד קורונה?


1 דקות קריאה

עד לפני חודש, כששמענו את המושג מסיכה לפנים, חשבנו על איזושהי תערובת מזינה לעור הפנים, והנה עבר חודש וכל מילון המושגים שלנו הותאם למצב החדש. 

הסינים העלו לאוויר מאות סרטונים שעניינם איך לתפור מסיכות רב פעמיות מבדים נעמים למגע העור- להבדיל ממסיכו כירוגיות. הקדשתי לסרטונים האלו זמן מה, ובחרתי לנוחיותכם שלושה אבל באמת ישנם כל כך הרבה יותר.  אין צורך לדעת סינית, הכל מוסבר ממש טוב.

רק אל תשכחו לגעת במסיכות מהגומיות ולכבס את המסיכות מידי יום ולהחליף למסיכה נקיה לאחר כ 3 שעות שימוש. 

כי למנוע אקנה ממסיכה או "מסקנה"- קראו כאן

אני הולכת להכין לי כמה כאלו, שיהיו לי ליציאות הכרחיות ואולי גם להמשך- כשישחררו אותנו לעבודה, אבל הקורונה עדיין תהיה "באוויר", כמו שקורה עכשיו בסין. אם אין לכן מכונת תפירה, אפשר לשלוח את הסרטון לאמא או סבתא שנמצאות עכשיו חסרות מעש, או אפילו לתופרת שלכם, שכרגע אולי חסרת פרנסה. אין צורך לקנות בדים, ובמילא חנויות הבדים סגורות: אפשר להשתמש בבגדים ישנים או אפילו חולצות טריקו שרצינו לזרוק.

סרטון ראשון: מסיכת פנים נגד קורונה, עם כיס פילטר פנימי


סרטון שני:  מסיכת פנים נגד קורונה, בצורת קונוססרטון שלישי: מסיכה רב פעמית נגד קורונה בסגנון המסכות החד פעמיות. לדעתי זוהי המסיכה הנוחה ביותר

שנשארת יציבה על אזור האף ולא גולשת למטה. גם שיטת ההכנה בה יוצרים קודם מידה קשיחה ומסומנת - נוחה מאוד ושימושית למסיכות הבאות.רק בריאות!!! להתראות בקרוב.