הקליניקה לטיפולי פנים נמצאת בגדרה מאויישת ברוב ימי השבוע בשעות גמישות.
החל ממרץ 2023 אין טיפולי פנים בתל אביב, אלא רק בגדרה

טיפול פנים טבעי בשיטת "עדין זה טבעי" הוא טיפול יסודי ומקצועי לכל דבר, הכולל עבודת ניקוז ראשים שחורים, מיליום ופוסטולות במידת הצורך. אני מטפלת בבעיות אקנה של גיל ההתבגרות ואקנה של הגיל המבוגר, עור יבש מאוד, עור מבוגר ואפילו בעור מגורה או אלרגי לכל מוצרי הקוסמטיקה.
במידה ומעוניינים אני צורבת עוריות (skin tags/ סרחי עור) בעזרת מחט חשמלית.
טיפול הפנים אצלי מתאים לכל חדשי ההריון וגם לתקופת ההנקה.
אני לא משתמשת בריחות חריפים מידי של שמנים אתרים. ריחות המוצרים נעימים ועדינים.

ההבדל- בחומרים ובגישה
ההבדל העיקרי בין טיפול פנים בשיטתי לטיפול פנים אחר הוא בחמרים. בחומרים הטבעיים אין חומרים משמרים, בישום סינתטי , חומצות ושאר כימיקלים, שאין להם קשר לעור אלא לשימור הקרם עצמו. באותה מידה שגופנו אינו נזקק לכימיקלים מתעשיית המזון כדי להיות בריא, כך עורנו אינו זקוק כלל לכימיקלים מתעשיית הקוסמטיקה כדי להישמר בריא ורענן. מזון טבעי לגופנו והזנה טבעית לעורנו נמצאים בהישג ידכם. עורכם יכול לחזור להיות בריא, מאוזן טהור וזוהר בעזרת תמציות צמחיות מטהרות ויחודיות. אין צורך בכימיקלים סינתטיים.
הגישה שלי מקדמת את חיזוק העור ושיקומו להבדיל מהגישה הנפוצה בשני העשורים האחרונים, שמקדמת קילוף ועידוד תחלופת תאים שיסודה בטעות חמורה בהבנת מבנה העור ותפקודו.

ניקוי יסודי ללא טראומה
למרות עבודת הניקוי היסודית, העור לא עובר טראומה, כי הוא עובר חיזוק לפני כן בחומרים מהשורה הראשונה המעניקים לו גמישות והזנה. הטיפול מתאים ביותר אפילו לעור רגיש עד רגיש מאוד וכמובן גם לכל סוגי העור.

עיסוי פנים וקצוות
במהלך שלביו השונים של טיפול הפנים ובסופו, אני מקדישה גם זמן לעיסוי ושחרור שרירי הפנים והצוואר.
אני משלבת טכניקות שונות לפי הצורך- עיסוי לימפטי, עיסוי יפני (kobido), שיאצו ועיסוי רקמות עמוק.
לנשים מעל גיל 18, בסוף טיפול פנים ובמסגרתו, אני מעניקה למעוניינות 10 דקות עיסוי קצוות: צוואר, שכמות, זרועות וכפות ידיים שבסופן אני מנגבת את השמנים מהעור בעזרת מגבות חמות.

עיסוי פנים מורחב- טיפול נפרד

טיפול פנים משלב מוצרי טיפוח של חברות אחרות
למעוניינות לגוון או לאלו שלא מחבבות ניחוחות טבעיים של שמנים אתריים או ריחות בכלל- אני יכולה לשלב בשבילך מוצרי טיפוח שונים של חברת כריסטינה (עשירים בחמרי הזנה מתקדמים רשומים בפטנט ללא פראבנים ו SLS), וחברת AVENE המייצרת מוצרים מותאמים לעור הרגיש במיוחד וללא בישום. כל מה שנדרש ממך הוא רק לבקש ממני את הטיפול שאת מעדיפה.

לתיאום תור (עדיפות לווטסאפ אפ או סמס) 050-5705599
לרכישת שובר מתנה לטיפול פנים


במקום ניתנים על ידי הטיפולים הבאים:עלות טיפול פנים בגדרה 2024

  • 75 דקות- 350 ש"ח
  • סוג הטיפול מותאם למצב העור.
  • טיפולים קצרים ממוקדים, לדוגמה- מקרי אקנה קלים של מתבגרים זוכים להנחה בהתאם לזמן הטיפול.
  • שובר מתנה:
  • ניתן לרכוש דרכי שובר מתנה לטיפול פנים בגדרה או שובר מתנה לעיסוי פנים בגדרה השובר ישלח ביום הרצוי דרך וואטסאפ (צרו איתי קשר דרך וואטסאפ).

טיפול פנים image